Techniky clip in prodlužování

Máte krátké vlasy a zachtělo se Vám dlouhých? Prodlužování vlasů metodou Clip In Vám toto přání splní za pár hodin – ušetříte tedy i několik let, než by Vaše vlasy samy dorostly! Není však zlato vše, co se třpytí. Za toto privilegium zaplatíte tisícové až desetitisícové částky a kadeřnictví budete muset často navštěvovat pro údržbu prodloužených vlasů….

Výhody prodloužení vlasů

Proč si nechat vlasy prodloužit? Dlouhé vlasy jsou sexy a muži jim stále dávají přednost. Chcete-li se tedy stát dlouhovláskou, můžete a to relativně rychle. Prodloužené vlasy jsou zároveň od vlastních takřka nerozeznatelné a pokud se o ně budete řádně starat, účes bude vypadat opravdu dobře. Navíc k prodloužení vlasů si můžete vybrat vlasy i různých barev, délky, kvality…Dále je možné vlasy zahustit, máte-li problém s řídkými vlasy, nebo promelírovat barevnými pramínky, což je nejlevnější varianta.Prostě tou nejdůležitější výhodou je Váš VZHLED – mávnutím proutku se z Vás stane krásná dlouhovláska s hustými dlouhými vlasy, které Vám mohou pozdvihnout sebevědomí a vylepšit image.

Nevýhody prodloužení vlasů

Asi nejcitelnější nevýhodou je značná částka, kterou za prodloužení vlasů zaplatíte. Počítejte tisíce až desetitisíce. Nejdražší je prvotní návštěva kadeřníka, kdy je třeba kromě služeb salonu také zaplatit vlasové pramínky. Čím více a delších vlasů budete chtít, tím výše se vyšplhá konečná cena. Tyto již jednou zakoupené prameny jsou jednorázovou investicí, která může vydržet až několik let, budete-li se o ně pečlivě starat.Dále každé cca 3 měsíce – v závislosti na rychlosti růstu Vašich vlasů – je nutná opakovaná návštěva salonu, kde Vám posunou pramínky opět ke kořínkům, aby spoje nebyly vidět.

Prodloužené vlasy se dají upravovat jako vlastní – barvit, umývat, fénovat – ale jen velice opatrně. Jakákoli tepelná úprava je spojena s rizikem rozpojení spojů.

Asi tím nejméně pravděpodobným rizikem je poškození vlastních vlasů při samotném prodlužování – nicméně se to stává! Následky jsou pak katastrofální. Velmi dobře si tedy vyberte salon a nejlépe dejte na doporučení kamarádky, která již prodloužené vlasy má. Dívejte se v salonu po certifikatech a nejlépe, svěříte-li se kadeřnici s delší praxí. Dnes již nabízí většina salónů k této službě bezplatné konzultace, takže se nebojte na vše důkladně vyptat. Ptejte se také na postup, vyskytne-li se nějaký problém

zdroj: svetucesu.com

Napsat komentář